Weź udział w konferencji Syndesmosu!

Drukuj
Opublikowano

 W ramach obchodów 35-lecia Bractwa Młodzieży Prawosławnej w Polsce w terminie 24-31 sierpnia 2015 r. organizujemy w Supraślu konferencję SYNDESMOSU. Mottem spotkania będzie fragment Ewangelii Św. Mateusza:Gdzie bowiem jest dwóch lub trzech zgromadzonych w imię Moje, tam jestem pośród nich.” (Mt 18,20).

 Syndesmos jest federacją zrzeszającą prawosławne bractwa młodzieżowe oraz szkoły teologiczne z całego świata.

Wierzymy, że organizacja tego wyjątkowego przedsięwzięcia nie tylko uświetni uroczystości związane z obchodami 35-lecia BMP w Polsce, ale umożliwi także integrację i wymianę doświadczeń między młodymi prawosławnymi ludźmi z całego świata oraz pobudzi nas wszystkich ku rozwijaniu zainteresowań w zakresie wiedzy teologicznej i życia duchowego.

Gorąco zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu wszystkie osoby, którym komunikacja w języku angielskim nie sprawia trudności. Osoby pragnące się zapisać oraz chętni do pomocy wolontariusze prosimy
o kontakt pod numerem telefonu 509-895-177 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Dodaj komentarz


Copyright © 2012-2013 Bractwo Młodzieży Prawosławnej w Polsce. Wszelkie prawa zastrzeżone.